Наші новини


Дізнайтеся першими про результати нашої роботи та останні новини
в сфері інформаційної безпеки

RwejAXGCMFqG1YZsvrQkETsHSweqfKXPaWW871cw.png

 

9-11 жовтня поточного року відбудеться конференція з кібербезпеки та технічний колоквіум за сприяння Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) та Форуму команд реагування на інциденти інформаційної безпеки (FIRST), членом якого є CERT-UA. Крім конференції передбачається відкритий форум для управлінців, технічних урядових фахівців, представників наукових кіл, приватної промисловості та неурядових організацій, для обговорення ідей щодо поліпшення стану кібербезпеки та стійкості критичної національної інфраструктури в країнах.

Перший день конференції включає технічні презентації, після чого проводитиметься дводенний тренінг з питань формування спроможності та навичок реагування на кіберінциденти, управління командою реагування на інциденти інформаційної безпеки. Цього року зосереджуються зусилля на залученні жінок до кібербезпеки в цілому та команд реагування зокрема. Різноманітність та гендерна рівновага, як правило, створюють досить творчі рішення складних проблем. У перший день конференції відомі спікери поділяться своїми історіями успіху в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Щоб отримати максимальну користь від відвідування, цільова аудиторія повинна мати щонайменше загальне розуміння про ІКТ. Оскільки участь у конференції безкоштовна та кількість місць обмежена, перевага буде надана учасникам жіночої статі з наступних категорій: студентів та викладачів комп'ютерних та технічних відділів, а також фахівців у галузі ІКТ уряду, приватного сектору, наукових кіл та неурядових організацій.

Учасники технічного колоквіуму отримають 2 дні навчання щодо алгоритмів  реагування на кіберінцидент, а також навчальні матеріали, які вони зможуть використати у подальшій роботі у сфері забезпечення кібербезпеки.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням https://first.org/events/colloquia/kiev2018/ .

 

Місцезнаходження

President Hotel

вул. Госпітальна 12

Київ, Україна

01601

Телефон: +380 44 256 3256

Повідомити про інцидент