Наші новини


Дізнайтеся першими про результати нашої роботи та останні новини
в сфері інформаційної безпеки

bg_header2.jpg

26-28 вересня поточного року ДЦКЗ Держспецзв’язку спільно з Cisco Systems, Inc. було проведено тренінг з кібербезпеки “Cisco Cyber Range Service Workshop”. У тренінгу взяли участь представники CERT-UA, Служби безпеки України, Кіберполіції та Національного банку України. В зазначеному тренінгу було продемонстровано велику кількість реальних кібератак, такі як шкідливий код, спам, виток інформації, фішинг, сканування, реалізація АРТ, взаємодія с C&C та інші.

Також було продемонстровано програмні засоби, методи і шляхи виявлення, реагування та попередження зазначених кібератак.

Крім вивчення методів атак та їх виявлення, кожний розділ тренінгу закінчувався змаганням між групами учасників, в яких викладачі тренінгу виступали в ролі хакерів, які атакують мережі, а інші учасники в ролі спеціалістів з захисту інформаційних мереж. Такі змагання дають змогу закріпити отриманні знання і наближують тренінг до ситуацій в реальному житті, в я кому спеціалістам з інформаційної безпеки доводиться працювати в умовах обмеженого часу.

Повідомити про інцидент