Науково-технічний семінар Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку організовує відкриту лекцію

03/11/2017

    06 листопада 2017 року о 16 годині за адресою: вул. Мельникова, 83Б науково-технічний семінар Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам Держспецзв’язку організовує відкриту лекцію. Запрошено керівників та співробітників провідних організацій, комерційних підприємств та наукових установ.

   Лекція присвячена основним сферам діяльності ДЦКЗ Держспецзв’язку, планам практичної діяльності у сфері кіберзахисту в 2017-2018 роках (інформація з відкритих джерел), пропозиціям до спільноти про нові організаційно-правові форми впровадження інфраструктурних проектів в сферах телекомунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту та державно-приватного партнерства.

    Лектор: Перший заступник начальника центру кандидат фізико-математичних наук, доцент, академік Академії зв’язку України Худинцев М.М.

    Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у заході. Для відвідання необхідно надати свої контактні дані та зареєструватися за поштовою адресою: dckz_skv@dsszzi.gov.ua або за телефоном +38063-890-53-98 до 15.00. 06 листопада.