АЦСК органів юстиції України надав рекомендації щодо заміни ЕЦП

05/07/2017

У зв’язку з масштабною кібератакою на інформаційні ресурси країни, яка відбулась 27.06.2017, користувачам послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП) надано рекомендацію щодо заміни ЕЦП для подання електронної звітності у зв’язку з можливістю його компрометації.

 

Зважаючи на ситуацію, що склалась, Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України повідомляє про свою готовність надання послуг ЕЦП юридичним особам усіх форм власності, підприємцям, самозайнятим та фізичним особам.

 

На сьогоднішній день кількість клієнтів АЦСК становить понад 270 тисяч підписувачів, особисті ключі та сертифікати відкритих ключів підтримуються у понад 60 інформаційних сиcтемах, у тому числі у 5 системах подання електронної звітності https://ca.informjust.ua/partnership

 

Для підвищення рівня захисту користувачів послуг ЕЦП та держави в цілому, АЦСК реалізовано придбання та використання захищених носіїв особистих ключів різних типів та виробників («Алмаз-1К», «Secure Token 337K», «Secure Token 337M», «CryptoCard-337», «iToken», «Ефіт Key», «ТEllipse3»).

 

Однією з переваг використання захищених носіїв особистих ключів є те, що особистий ключ не записується на жорсткий диск комп’ютера, а зберігається безпосередньо у апаратному середовищі захищеного носія. Це забезпечує захист особистого ключа від несанкціонованого доступу зловмисників (кібератак).

 

Ознайомитись з інформацією щодо отримання послуг ЕЦП в АЦСК органів юстиції України можна за посиланням https://ca.informjust.ua та за телефоном 0800-508-584 (дзвінки по Україні безкоштовні).

 

Про переваги використання захищених носіїв особистих ключів ЕЦП ознайомитись детальніше можна тут:http://goo.gl/H3G15U

 

 

Шановні платники податків!У зв’язку з масштабною кібератакою на інформаційні ресурси країни, яка відбулась 27.06.2017 …

Опубліковано CA Minjust 5 липня 2017 р.